Дослідницька служба
Верховної Ради України

25 травня 2023 року Дослідницькою службою ВРУ спільно з Європейським Парламентом організовано та проведено вебінар для народних депутатів України на тему: «Кращі практики законодавчих процесів»

Дослідницька служба Верховної Ради України
25 травня 2023, 16:40

25 травня 2023 року Дослідницькою службою Верховної Ради України спільно з Європейським Парламентом організовано та проведено вебінар для народних депутатів України на тему: «Кращі практики законодавчих процесів».

Зі вступним словом до учасників звернулися депутат Європейського Парламенту Міхаель Галер та Заступниця Голови Верховної Ради України Олена Кондратюк.

Під час вебінару член Європейського Парламенту Сєргєй Лагодинський виступив із доповіддю на тему: «Законодавчий процес в Європейському Парламенті та за його межами: кращі практики, виклики та пастки». Про законодавчий процес у контексті перспективи вступу України до Європейського Союзу розповіла член Європейського Парламенту Данута Гюбнер. Тему попередньої оцінки впливу та постзаконодавчого контролю у законодавчих процесах Європейського Парламенту розкрила співробітник Дослідницької служби Європейського Парламенту Сюзанна  Тенхунен.

Модератором заходу виступила Керівник Дослідницької служби Верховної Ради України Леся Ваолевська.